Honor створив концептуальний складний телефон-сумку

Китайський бренд Honor представив складний концептуальний телефон Honor V Purse, який має кріплення для ланцюжка та виглядає як сумочка.

Про це пише видання Dezeen.

Honor V Purse був одним із двох телефонів, представлених Honor на виставці IFA 2023 у Берліні, одній із найбільших у світі виставок споживчої електроніки.

“Ми віримо, що це смартфон майбутнього, і що він прокладе шлях до майбутнього моди та технологій”, – сказав представник Honor.

Фото: Honor

Концептуальний пристрій являє собою смартфон з подвійним екраном, який можна відкрити як книгу. Його екрани утворюють зовнішню частину пристрою та кріпляться за допомогою прихованої внутрішньої петлі, в результаті чого екран складається назовні з постійно включеним дисплеєм.

У складеному вигляді пристрій має товщину дев’ять міліметрів і оснащений затискачами, які дозволяють прикріпити до нього ланцюжки, ремінці та ручки, що дозволяє носити його як сумочку.

Фото: Honor

Зовнішній екран можна налаштувати за допомогою колекції дисплеїв, які імітують елементи сумок, зокрема тканину та пір’я, які рухаються та коливаються разом із пристроєм. Кілька експозицій створили китайський художник Сяо Хуей Ван і сучасний художник Юнуене Еспарза.

 

 

Читайте також:

Найбільший у світі круїзний лайнер із аквапарком планують випустити у 2024 році

Вчені розробили акумуляторну батарею, використавши цемент, воду та сажу

В США успішно протестували деревʼяний хмарочос на стійкість до землетрусів