Холдинг TECHIIA інвестував у виробництво безрамкового скління фасадів 

/ Технології /

Компанія Aestech стала новим активом у складі холдингу TECHIIA.

Підприємство розробляє склопакети підвищеної міцності, які є основою технології безрамкового скління фасадів. Компанія була створена у результаті покупки “ПІК Груп”, яка понад 10 років виготовляє та встановлює склопакети великих площ.

Aestech володіє міжнародними патентами на технологію склопакетів підвищеної міцності. Їх несуча здатність у кілька разів вища, ніж у стандартних склопакетів, при цьому мінімізовано оптичні спотворення. Вертикальні та горизонтальні алюмінієві профілі відсутні, а це забезпечує безрамковість скління і дозволяє оптимально використати площу забудови.

Тож з допомогою Aestech архітектори і девелопери зможуть реалізовувати будь-які архітектурні рішення в естетиці будівель і цілих міст. Виробництво Aestech розташоване на заході України. Завод здатен виробляти на одній лінії 130 тис. м² склопакетів на рік. 

Компанію очолив Денис Воробей, який має багаторічний досвід державного і комерційного управління та низку реалізованих інфраструктурних та міжнародних проєктів. 

Денис Воробей, CEO Aestech

Денис Воробей: “Безрамкові скляні фасади – це майбутнє сфери девеломпенту, яке вже прийшло. Ми пропонуємо клієнтам у будь-якій точці світу якісну, інноваційну технологію, яка дозволить втілити найсміливіші задуми архітекторів”.

Юрій Лазебніков, керівний партнер холдингу TECHIIA

Юрій Лазебніков: “Aestech – новий бізнес у складі холдингу TECHIIA, але зі звичною для нас філософією: пропонувати технологічні рішення українців глобальному ринку. Інноваційні, екологічні та енергоефективні технології будівництва сьогодні потрібні кожній країні, яка хоче створювати якісні урбаністичні обʼєкти, а особливо Україні, в якої попереду великий етап відновлення”.

Холдинг TECHIIA створив Aestech, придбавши українську компанію “ПІК Груп”. Вона з 2011 року розробляє інноваційні інженерні рішення в технологіях світлопрозорих конструкцій на основі склопакетів підвищеної міцності, а також ригельні та стійкові фасадні системи, купольні системи та підвісні фасади, що дозволяє виконати найсміливіші задуми архітекторів. “ПІК Груп” отримала значну кількість нагород за кращі рішення зі склоконструкцій для екстерʼєру і інтерʼєру.

 

 

Читайте також

Немов гриби: у парку польської Гдині встановили незвичні лампи HUBY 

“Символ стійкості Вінниці”. Будинок офіцерів після ракетного обстрілу таки не будуть зносити

У Португалії облаштували сонячну електростанцію на воді