Hexagon Agency створила українські емодзі – їх відправили на перевірку до Кремнієвої долини

/ Арт /

Результати експертизи оголосять у жовтні.

Про це повідомляє платформа CASES. Ілюстратором став Ян Захаров.

“Ми вважаємо що українські культура та цінності заслуговують бути представлені у цифровому лексиконі. Тому ми зробили emoji з традиційними символами національної ідентичності України та подали їх відповідальним за їх реалізацію”, – розповідають майстри. 

Перевіряти зображення буде Unicode Emoji Subcommittee — група ентузіастів та некомерційна організація з Кремнієвої долини, які багато років збирають ідеї для емодзі з різних джерел та реалізовують їх на всіх відомих платформах.

Окрім якості ілюстрацій, фахівці зважатимуть на цінність об’єктів та предметів, які вони зображають; популярність запитів у пошукових системах; пояснення, чому ці емодзі будуть використовувати та в чому їхня унікальність. 

“Нові емодзі — реакція на соціокультурні зміни. Ці маленькі піктограми стали більш інклюзивними та презентують важливі для багатьох образи: ми бачили прапор-веселку, вагітних чоловіків, шкіру різних кольорів, релігійні символи etc. Розуміючи роль війни, її вплив та реакції на неї, можна припустити, що місце для чогось українського, окрім прапора, є й у наступній версії емодзі”, – зауважує команда. 

Результати перевірки стануть відомі в жовтні.

 

 

Читайте також

У школах Литви можуть замінити твори російських письменників на українську літературу

Українці влаштували вже другу техно-толоку на Чернігівщині 

Під Києвом з’явиться мистецька резиденція імені Марії Примаченко