Про це повідомляє платформа CASES. Ілюстратором став Ян Захаров.
“Ми вважаємо що українські культура та цінності заслуговують бути представлені у цифровому лексиконі. Тому ми зробили emoji з традиційними символами національної ідентичності України та подали їх відповідальним за їх реалізацію”, – розповідають майстри.
Перевіряти зображення буде Unicode Emoji Subcommittee — група ентузіастів та некомерційна організація з Кремнієвої долини, які багато років збирають ідеї для емодзі з різних джерел та реалізовують їх на всіх відомих платформах.
Окрім якості ілюстрацій, фахівці зважатимуть на цінність об’єктів та предметів, які вони зображають; популярність запитів у пошукових системах; пояснення, чому ці емодзі будуть використовувати та в чому їхня унікальність.
“Нові емодзі — реакція на соціокультурні зміни. Ці маленькі піктограми стали більш інклюзивними та презентують важливі для багатьох образи: ми бачили прапор-веселку, вагітних чоловіків, шкіру різних кольорів, релігійні символи etc. Розуміючи роль війни, її вплив та реакції на неї, можна припустити, що місце для чогось українського, окрім прапора, є й у наступній версії емодзі”, – зауважує команда.
Результати перевірки стануть відомі в жовтні.
Читайте також
У школах Литви можуть замінити твори російських письменників на українську літературу
Під Києвом з’явиться мистецька резиденція імені Марії Примаченко