“Хенкель Баутехнік” відновив роботу кількох українських заводів

/ Події /

Один із найбільших в Україні виробників будівельних сумішей запустив у роботу два з чотирьох підприємств. 

У квітні компанія поновила роботу заводу в західному регіоні, а в травні – на Київщині, розповів генеральний менеджер “Хенкель Баутехнік” в Україні Василь Дудник.

Натомість доля та стан ще двох заводів, які розташовані на тимчасово окупованих територіях і в зонах бойових дій у Харківській та Херсонській областях, залишаються невідомими. 

“Хенкель не провадить діяльності на тимчасово окупованих територіях. Враховуючи тривалість війни та вищезазначені фактори, говорити про збитки рано… (В Україні) компанія продовжує вести свою бізнес-діяльність і вирішила не користуватися зниженими на час війни ставками оподаткування, а й надалі підтримувати бюджет, сплачуючи податки в повному обсязі. Будівельні матеріали українського виробництва на відбудову країни – одна з нагальних потреб”, – зазначив Василь Дудник.

Компанія “Хенкель Баутехнік” має в Україні 4 заводи. Фото: УРТЦ

За його словами, за час війни співробітники “Хенкель” з європейських країн зібрали для допомоги Україні близько €100 000. Мова йде як про гуманітарні місії, так і про підтримку працівників виробництв в Україні. 

Також близько 80 млн грн спрямували на гуманітарні проєкти і передання продукції для підтримки постраждалих і біженців, каже Василь Дудник. 

“На заході України в адміністративно-виробничих будівлях компанії у перші дні війни силами волонтерів “Хенкель Баутехнік (Україна)” створено тимчасовий притулок для біженців”, – розповів підприємець.

Компанія згорнула діяльність на території країни-агресорки. Фото: УРТЦ

Крім того, за його словами, для поновлення об’єктів соціальної інфраструктури після завершення бойових дій компанія планує пожертвувати продукцію Ceresit на суму близько 40 млн грн.

“Хенкель Баутехнік (Україна)” є одним із найбільших виробників будівельних сумішей в Україні. Він володіє такими торговими марками як Thomsit, Ceresit, Metylan та “Момент”. Наразі компанія заявила про припинення діяльності на території рф.

 

Читайте також

Завод із виробництва байрактарів з’явиться в Україні “в середньостроковій перспективі”

MAISON&OBJET 2022. Українських виробників і дизайнерів запрошують до участі в міжнародній виставці

У Київській області побудують склозавод на 400 робочих місць