Heatherwick Studio представила проєкт публічної бібліотеки в Меріленді

Heatherwick Studio створила проєкт публічної бібліотеки у самому серці штаті Меріленд, США, яка водночас функціонуватиме як громадський центр. 

Про це повідомляє World Architecture.

Окрім функції бібліотеки, новий простір діятиме як освітній центр, де можна навчатися, брати у прокат книжки, інструменти для художнього мистецтва та навіть музичні інструменти.

Зображення: Heatherwick Studio

«Колумбією завжди керувало соціально радикальне бачення. Ця спадщина надихнула нас на те, щоб розширити традиційну бібліотеку за межі книг і перетворити її на новий тип громадського центру для всебічного навчання та соціального обміну», — сказав партнер і керівник групи Heatherwick Стюарт Вуд.

Зображення: Heatherwick Studio

За проєктом 5-поверхова будівля має хвилеподібну форму. Вона спроєктована так, ніби виростає із навколишнього ландшафту. На кожному каскаді фасаду розмістять зелений дах із рослинами, куди можна буде піднятися кожному відвідувачу.

Зображення: Heatherwick Studio

Всередині бібліотеки розташують амфітеатр, з якого буде відкриватися панорамний вид на озеро Кіттамакунді. Також продумані різноманітні ігрові зони, кафе та лабораторії.