Google за $1 млрд придбала офісний комплекс, збудований Ренцо Піано

Далі у планах - масштабна реконструкція приміщень Central Saint Giles.

Транснаціональна корпорація Google купила багатоповерхові будинки Central Saint Giles у центрі Лондона. Вартість офісних приміщень оцінили у $1 млрд. До цього близько 10 років компанія орендувала Central Saint Giles у Legal & General Group і Mitsubishi Estate. 

Цей комплекс Google обрала не випадково. Будівлі, які спроєктував Ренцо Піано, мають яскравий фасад із плит червоного, жовтого, зеленого та помаранчевого кольорів. Так зовнішній вигляд Central Saint Giles напряму асоціюється з фірмовим логотипом всесвітньої корпорації. 

Екстер’єр комлексу Central Saint Giles. Фото: Тімо Тійгофа

Наразі тут планують капітальний ремонт приміщень для облаштування більш зручних офісів. Відповідно до цінностей Google, для працівників створять відкритий робочий простір, який має сприяти взаємодії і взаєморозумінню співробітників. 

Такий вигляд матиме відкритий робочий простір у офісі. Візуалізація: Google, BDG Architects

Реконструкція передбачає також робочі місця на свіжому повітрі із захистом від опадів. На рендерах інтер’єрів від BDG Architects можна побачити “тиху зону” для усамітненої роботи, яка відкриває вид на небо.

“Тиха зона” матиме вікно на стелі, через яке можна буде спостерігати за небом. Візуалізація: Google, BDG Architects

Компанія Google заявила, що у майбутньому у неї буде можливість розмістити 10 тисяч співробітників у своїх британських офісах. Зокрема, мова йде ще про одне приміщення – кампус під назвою King’s Cross, який нині будується в сусідньому району Лондона.

 

Читайте також

Три нереалізованих проєкти архітектора Френка Ллойда Райта відтворили у 3D-форматі

У Верховній Раді планують робити капітальний ремонт сесійної зали

В Японії відкриють парк розваг за мотивами аніме Хаяо Міядзакі – відео