План відновлення Харкова презентують на форумі у Мадриді

/ Події /

На міжнародному форумі, що буде проходити в кінці червня в іспанському місті, обговорять концепцію відновлення Харкова та залучення інвестицій для реалізації проєкту.

Про це повідомив під час національного телемарафону міський голова Ігор Терехов.

За його словами, презентація генплану відбудеться у форматі відкритого обговорення українських та іноземних архітекторів на чолі з Норманом Фостером. Пізніше до заходу мають долучитися інвестори з різних країн, щоби запропонувати варіанти вирішення фінансової проблеми цього питання. 

Міський голова Харкова в ефірі національного телемарафону. Скриншот: Youtube

Терехов підкреслив, що на форумі у Мадриді зберуться банкіри, приватні інвестори та великі міжнародні фонди. А якщо дозволить військова ситуація, він особисто візьме участь у заході.

“Це дуже серйозний форум, на якому мені потрібно бути особисто. Хоча я не хочу залишати Харків у цій ситуації, але ми маємо думати і про майбутнє. Разом з Норманом Фостером ми презентуємо кроки щодо створення генплану та ті нововведення, які з’являться після нашої перемоги. Обговоримо відновлення Харкова, терміни, фінанси та держгарантії”, – зазначив мер Харкова.

Нагадаємо, напередодні Терехов розповів, як відбуватиметься відбудова міста. За його словами, там з’являться нові сучасні мікрорайони, натомість автентичність історичного центру планують зберегти.

 

 

Читайте також

У відновленні Харківської ОДА можуть застосувати досвід реконструкції будівлі Рейхстагу – Терехов

“Це найкраще місто, яке я бачив”. Хірокі Мацуура створить майстер-план Ірпеня

Попри значні ушкодження, столичний будинок на Богатирській відремонтують