Фундація Олени Зеленської розпочала будівництво житла для постраждалих дитячих будинків

Перша леді разом із командою Фундації оглянули ділянку, на якій побудують нове житло для постраждалого дитячого будинку сімейного типу.

Ділянка в с. Коротичі (Харківська область) – один з перших майданчиків, який обрала Фундація разом із місцевою владою під будівництво будинку. Місце майбутнього житла оглянули засновниця Фундації, перша леді України Олена Зеленська, директорка Фундації Ніна Горбачова та Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Майбутнє житло розташоване за 16 кілометрів від обласного центру. Розвинена місцева інфраструктура має все для комфортного проживання та навчання дітей. Неподалік є школа, дитячий садок, магазини та зупинка громадського транспорту.

Фото: Фундація Олени Зеленської

“Домівки, які ми будемо зводити для дитячих будинків сімейного типу, – типові і просторі. Їхня площа становить 285,5 м2. Вони інклюзивні, ергономічні з теплоізоляцією, незалежною енергосистемою та укриттям”, – розповіла директорка Фундації Ніна Горбачова.

Майбутні господарі дому – родина Дрильчуків, які виховують вісьмох дітей. Це внутрішньо переміщена сім’я з Куп’янського району Харківської області, яка через повномасштабну війну втратила дім.

Фото: Фундація Олени Зеленської

Проєкт «Адреса дитинства» Фундація Олени Зеленської втілює спільно з партнерами – міжнародними інвесторами та місцевою владою.

Першими донорами проєкту будівництва житла для постраждалих родин ДБСТ стали Об’єднанні Арабські Емірати. Їхнього благодійного внеску, $4 млн, вистачить на будівництво щонайменше десяти типових домівок у різних регіонах України. Також готовність збудувати два будинки підтвердила Естонія.

Фото: Фундація Олени Зеленської

Наразі меценатів для будівництва дому очікують понад 40 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховують майже півтисячі дітей. Тому Фундація Олени Зеленської продовжує шукати партнерів та залучати донорів, аби забезпечити новим житлом усі постраждалі від війни ДБСТ.

 

 

Читайте також:

В Ірпені презентували проєкт нового корпусу школи мистецтв

Жителі зруйнованого будинку на Жилянській збирають кошти на його відбудову

Ізраїльські інвестори збудують у Бучі сучасний спортивний комплекс