Франшизу ресторанів української кухні “Най” відкриють в Україні

Шеф-кухар Володимир Ярославський планує відкрити міжнародну франшизу ресторанів української кухні в Україні.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Інстаграм.

За його словами, спочатку концепція була розрахована лише на іноземні країни. ЇЇ метою було познайомити іноземців з “українською культурою, їжею та ДНК”.

Фото: Володимир Ярославський

Однак згодом команда вирішила допрацювати концепт, адже до них почало надходити багато запитів від партнерів, які б хотіли відкрити мережу в Україні.

“Тому “НАЙ! в Україні — бути! Уже маємо перших затверджених партнерів, а ви — готуйтесь стати першими гостями”, — повідомив шеф-кухар.

Фото: Володимир Ярославський

Зазначається, що для закладів планують використовувати світильники, посуд, меблі, декор, форму персоналу українського виробництва.

Фото: Володимир Ярославський

Усі, хто хоче відкрити ресторан “Най” в одному з міст України та світу, має залишити заявку за посиланням.

Фото: Володимир Ярославський

Володимир Ярославський запустив мережу ресторанів української кухні “Най” в 30 країнах світу ( окрім рф та Білорусі).

 

 

Читайте також:

YOD Group відкрили ресторан в Opus Tower у Дубаї

У Вашингтоні відкрили перший ресторан української кухні

Ресторан Terra від YOD Group переміг у LIV Hospitality Design Awards