Фахівці з покращення відкритих просторів безкоштовно навчатимуть втілювати урбанпроєкти у селах

Платформа Острів спільно з Goethe-Institut Ukraine запускають освітній онлайн-проєкт “Конструкції взаємодії: Відкриті села”.

У межах освітньої програми протягом двох тижнів урбаністи навчатимуть досліджувати, проєктувати та реалізовувати пiлотні архітектурні ініціативи для населених пунктів. Захід проводитимуть 1-14 вересня. У ньому братимуть участь українські та міжнародні експерти з відповідним досвідом. 

За словами організаторів, освітня програма школи дасть поштовх для різностороннього розвитку просторів з точки зору взаємодії у спільноті. Водночас практична частина курсу дозволить отримати якісний архітектурний проєкт та “втілити пілот у матеріалі”. 

Афіша. Конструкції взаємодії: Відкриті села

Освітня програма складатиметься з чотирьох блоків:

  • історія i теорія села;
  • передумови життя у сучасному селі, культурні та освітні практики;
  • інфраструктура та простори. Взаємодія з просторами;
  • підготовка та презентація проєктів, ідей і напрацювань від ініціативних груп із сіл.

Наприкінці організатори відберуть дві групи, аби ті у майбутньому реалізували свої задуми. На їхнє втілення виділять 5 тисяч євро.

Аби врахувати усі аспекти сучасного стану українських сіл, до ініціативи запрошують долучитись не лише фахівців у сфері проєктування, які прагнуть поглибити свої знання, а й мешканців населених пунктів і представників сільських ініціативних груп.

Долучитись можна за посиланням.

Проєкт “Конструкції взаємодії: Відкриті села” реалізується Платформою Острiв, Goethe-Institut в Україні та Viadrina University у партнерстві з дизайн-студією Formografia та ГО “Інша Освіта” за підтримки МЗС Німеччини.

 

 

Читайте також

Головну вулицю Варшави збираються озеленити – візуалізації

“Ірпінь. Хроніки відновлення”. Як митці повертають життя знищеним ландшафтам деокупованого міста

Кияни вимагають створити карту вбиралень столиці – петиція