Енергоефективний комплекс з житлом та офісами в китайському Нанкін від UNStudio

UNS Studio розробила проєкт багатофункціонального комплексу із офісами, житловими будинками та готелем в китайському місті Нанкін.

Про це повідомляє видання The World Architecture.

Комплекс включає висотні офісні вежі, комерційні приміщення, два житлових будинки, вежі  штаб-квартири та розкішний готель, що розташуються біля центральної набережної.

Візуалізація: UNStudio

“Розроблений комплекс передбачає динамічну спільноту на набережній, низьку щільність і пишне зелене середовище для роботи та життя, яке, як очікується, додасть нової жвавості Нанкіну і створить центр культури, фінансів та інновацій”, – зазначають в UNStudio.

Візуалізація: UNStudio

Візуалізація: UNStudio

Архітектори пропонують запровадити багаторівневу транспортну мережу, яка включатиме пряме сполучення з системою підземного громадського транспорту. Це не лише забезпечить зручність для відвідувачів, але й покращить регіональну доступність.

Візуалізація: UNStudio

Екологічний дизайн комплексу спрямований на створення середовища з низьким вмістом вуглецю. Всі будівлі будуть забезпечені технологіями активного енергозбереження, такими як природна вентиляція, кліматична система, сонячні фотоелектричні панелі на дахах та фасадах, та система управління дощовою водою.

Візуалізація: UNStudio

Офісні вежі будуть побудовані зі збірних компонентів, а також модульної несучої конструкції.

Візуалізація: UNStudio

Цей проєкт має на меті допомогти Китаю стати вуглецево-нейтральним до 2060 року.

 

 

Читайте також:

“Виткі ліани”: багатоквартириний будинок в Еквадорі від MAD Architecture

Ностальгічний образ місцевих човнів: проєкт готелю з арочними навісами від GOA

Нульовий рівень викидів та повна енергонезалежність: Нью-Йоркська кліматична станція від SOM