Екоактивісти створили петицію до Папи Франциска з проханням рідше косити траву

/ Події /

На всесвітній платформі електронних петицій Change.org з'явилося колективне звернення до Папи Римського. У ньому главу католицької церкви просять вплинути на адміністрації церковних територій, аби ті рідше косили траву.

Петицію створили для того, аби вберегти біорізноманіття комах-запилювачів та зменшити викиди вуглецю, пише White Mad. 

Користувачі інтернету закликають зменшити частоту скошування трави та облаштувати дикі луги. Вони також наголошують, що цей процес не тільки знищує цінну зелень, а й забруднює навколишнє середовище. До слова, лише в США щороку витрачають понад 3,7 мільярда літрів бензину на утримання газонів.

Автори петиції – благодійна організація beeazy.co. Зображення: change.org

“Газони є стерильним середовищем, яке ще називають пустелею для комах та інших тварин. Натомість дикі рослини створюють основу для екосистеми та біорізноманіття. Нині по всьому світу можна спостерігати безпрецедентне зниження якості навколишнього середовища та кількості запилювачів. Ця проста у впровадженні та економічно ефективна зміна була б важливим кроком у правильному напрямку глобального масштабу, враховуючи стан церковної власності”, – йдеться в петиції.

Станом на момент публікації електронне звернення набрало близько 6 000 підписів із 7 500 необхідних. Ознайомитись із повним текстом петиції можна за посиланням.

 

 

Читайте також

Українська “Мрія” замість радянського літака: в Броварах демонтують символи СРСР

У Лондоні запустили український додаток для оренди житла bird

Модульні будиночки у Бучі підключили до водопостачання та водовідведення