ДВРЗ Design Days: Дні сучасного українського промдизайну

/ Події /

 

З 18 по 27 серпня промисловий район Києва - ДВРЗ (територія виробничої майстерні Кассоне, Алматинська, 8) перетвориться на експериментальний та дослідницький майданчик для поціновувачів предметного дизайну. 

ДВРЗ Design Days – це подія нового формату. Дні сучасного українського промдизайну, присвячені молодим брендам, незалежним дизайнерам та архітекторам, дослідникам дизайну та дизайн-ентузіастам, що прагнуть взаємодіяти між собою та з широкою аудиторією.

Мета кураторської команди ДВРЗ Дизайн:

  • підтримати творчість та бізнес українських дизайнерів та брендів, які продовжують працювати попри складні часи
  • налагодити комунікацію між брендами і дизайнерами та широкою аудиторією
  • популяризувати провідних українських професіоналів на локальному ринку у форматі Local2Local
  • Викликати зацікавленість до українського предметного дизайну зі сторони преси, інфлюенсерів та широкої аудиторії, зокрема прогресивної молоді

Організатори ДВРЗ Design Days, спільно з партнерами – АГРОМАТ, Tiger, MANEZH, Rebuild UA Hackathon, мають спільну і дуже важливу місію: донести до широкої аудиторії, що дизайн це не просто об’єкти та форми, а вагома частина культури, яка рухає суспільство вперед. Під час події відбудеться обмін думками та ідеями, це інструмент завдяки якому ми розкриємо сенс того, що дизайн – це культурна цінність, яка впливає на якість життя, вирішує соціальні проблеми і будує світосприйняття людини. 

У рамках тижня сучасного українського промдизайну ДВРЗ Design Days на майданчику галереї Panoptikum Collections буде представлена виставка сучасних об’єктів: меблів, освітлення та предметів декору. Сценографію експозиції втілює талановитий Юрій Зіменко. Його креативний підхід та унікальна візія створять особливу атмосферу, де естетика об’єднається з функцією.  

Серед учасників – молоді та творчі українські бренди, кожен з яких має свій виразний стиль та власний почерк: NOOM, Kint Bureau, Joyf, SVITANOK, Litvinenko Design, DONNA, AMAZE vase, buro150, Varenycia Manufacture, FURN OBJECT, Yalanzhi Objects, llab.design, LOFU, oitoproducts, PANOPTIKUM COLLECTIONS, ReStyle, EasyStory, Gardi.

Приліжковий столик з колекції Break Free Андрія Руденко, Panoptikum Collections

“ДВРЗ дизайн – це можливість для дизайнерів та виробників показати свої об’єкти, які здатні до масштабування, професійній спільноті та широкій публіці. Ми робимо акцент на креативності, якості, спроможності до масштабування та сталого виробництва. Ми пропагуємо використання вторинної сировини та екологічні принципи утилізації”, – зазначають організатори події.

Під час виставки ДВРЗ Design Days спільно з ГО “Об’єднання відповідальних громадян” (Кривий Ріг), будуть збирати кошти на реконструкцію будівлі для Центру Відновлення військових та цивільних, що постраждали від війни. Наближаємо перемогу разом! 

В рамках ДВРЗ Design Days будуть представлені:

  • Експозиція першого Українського Павільйону на London Design Biennale 2023.
  • Експозиція проєктів фіналістів архітектурного конкурсу Rebuild Ukraine по відбудові Північної Салтівки (Харків)
  • Експозиція функціональних дизайн-об’єктів створених для реального часу. Учасники експозиції: YOD Group, POTOTSKIY AUDIO®,  Семен Бродзінський ProDesign Studio, Євген Пукліч Container design studio, SVOYA studio.
  • А також: лекторій, аутдор зона, фуд майданчик, дитячий майданчик, музичний супровід 

Години для преси 18 серпня з 14 до 17:00, пресс-бранч о 14:00, кураторська екскурсія виставкою та можливість поспілкуватись з організаторами – з 15:00 до 17:00.

Реєстрація преси доступна за посиланням.

Адреса: Алматинська, 8

Контактна особа: Тетяна Маковська, +38 (093) 835 95 10 [email protected]