Двоповерховий електропотяг Skoda вирушив у свій перший рейс після ремонту

О 16.41 30 грудня 2021 року він відправився з Центрального вокзалу столиці в напрямку Львова, куди прибуде майже о першій ночі.

На ремонт потяг відправили у лютому 2021 року. За цей час оновили пасажирські вагони та покращили лаунж, йдеться на сайті Укрзалізниці. Зокрема, з’явились розетки з USB-роз’ємами для кожного пасажира, пандуси та місця для людей з інвалідністю, тримачі для велосипедів, вакуумні туалети.

Двоповерховий потяг. Фото: Укрзалізниця

У головних вагонах обладнали сповивальні столики. Також тепер відремонтований електропотяг має відеоспостереження, кондиціювання, пожежні сигналізації, системи вентиляції та пожежогасіння.

Шестивагонний електропотяг Skoda виготовили в Чехії в 2012 році. Тоді Україна придбала два двоповерхових поїзди перед Чемпіонатом Європи з футболу Євро-2012, пише Ліга.Бізнес.

В одному з вагонів двоповерхового потяга. Фото: Укрзалізниця

За даними в матеріалі, уже в квітні 2019 року обидва поїзди потребували капітального ремонту, тоді ж Укрзалізниця оголосила тендер. Раніше очікувалось, що оновлені потяги будуть курсувати за маршрутами Київ – Тернопіль та Київ – Харків.