Два українських проєкти здобули перемогу на Restaurant & Bar Design Awards 2022

/ Інтер'єр /

Йдеться про інтер'єри закладів від YOD Group та Belenko design studio.

Переможців престижної міжнародної премії Restaurant & Bar Design Awards 2022 оголосили 5 вересня. Журі відзначило два українських проєкти, зокрема, Deep Dnipro від YOD Group отримав перемогу у категорії Фактура інтер’єрів, а Nikos від Belenko design studio – у номінації Кафе.

 

Deep Bar, YOD Group

Номінація: Фактура інтер’єрів

Deep Bar – це двоповерховий заклад у місті Дніпро, який об’єднує бар із флористичним магазином та маленьким кафе. Всередині Deep є два бари. Перший — винний із камерною атмосферою та високою склепінчастою стелею. Другий — міксологічний із лаунж-сидіннями. 

Основний матеріал в інтер’єрі – дуб. У залі з міксологічним баром можна побачити кілька коренів, що звисають зі стелі – вони поєднують між собою два рівні приміщення, символізуючи коріння квітів з квіткового магазину на першому поверсі та апелюючи до назви закладу. Емоційним акцентом закладу є інсталяція з дерев’яних прорізів, які створюють обличчя людини. 

Deep Bar. Фото: надано YOD Group

Deep Bar. Фото: надано YOD Group

Deep Bar. Фото: надано YOD Group

 

Nikos, Belenko design studio

Номінація: Кафе

Nikos – ресторан грецької кухні в Одесі. Дизайн інтер’єру відтворений у ар-деко з бронзовими відтінками. Просторі зали з головним акцентом на стелі та кованими решітками створюють атмосферу елегантності та вишуканості.  

Nikos. Фото: надано Belenko design studio

Nikos. Фото: надано Belenko design studio

Nikos. Фото: надано Belenko design studio

Нагадаємо, журі конкурсу внесло до списку фіналістів п’ять кращих дизайнерських рішень українських студій. Серед них – інтер’єри ресторанів Buddha-Bar New York, Terra та Deep Dnipro від YOD Group, Fresh Black від loft buro та Nikos, спроєктований Belenko design studio.

Restaurant & Bar Design Awards – заснована у Великій Британії міжнародна дизайн-премія, яку присвоють за найкращі зразки архітектури й інтер’єру закладів харчування та відпочинку. 

 

 

Читайте також

Shelter for UA. Проєкт притулку для сиріт, пенсіонерів і родин із дітьми від Rozit Architects

Центр матері і дитини “Незламні матусі” у Львові

Урбанина презентувала кінцевий варіант “Довідника з відбудови міст”