Два українських проєкти інтер’єрів потрапили до шорт-лісту Dezeen Awards 2021

/ Інтер'єр /

 

Це проєкти Yakusha Design та Yodezeen. Вони позмагаються за перемогу в категорії “Інтер’єри барів та ресторанів”.

Virgin Izakaya Bar від Yodezeen – ресторан японської кухні на території колишнього заводу “Арсенал”, який нині перетворився в знаковий публічний простір Києва. Заклад займає 405 кв. м в будинку кінця XIV в. Щоб підкреслити збережені автентичні архітектурні елементи приміщення, автори проєкту використовували натуральні матеріали в дизайні інтер’єру. Стільниці тут дерев’яні, світильники – з міді, стільці з дерева і шкіри, а метал, наприклад, у вигляді металевої сітки, використовується як елемент зонування простору.

Virgin Izakaya Bar. Фото: Андрій Шурпенков

У проєкті Yakusha Design “Їстетика” прості геометричні форми сидінь з переробленого пластику м’яко контрастують з округлими обрисами столів і світильників. Холод бетонних стін і меблів поєднаний з теплом живої глини. Шорсткість і нерівність текстур врівноважуються чистотою і гладкістю сталі.
“Кожен з проектів розповідає історію. Ми поєднуємо сучасні матеріали і технології з давно відомими, що передаються з покоління в покоління. Глиняні стіни, за українською традицією, мають дуже потужною енергетикою”, — ділиться Вікторія Якуша
“Їстетика”. Фото: Євген Авраменко
“Їстетика”. Фото: Євген Авраменко
“Їстетика”. Фото: Євген Авраменко
Подивитись всі роботи, які увійшли до шорт-лісту, можна тут.