ДТЕК побудує установки зі зберігання енергії в Україні

ДТЕК інвестує 140 млн євро в будівництво установок зберігання енергії загальною потужністю 200 МВт, щоб допомогти побудувати безпечну та "зелену" енергосистему.

Про це повідомили у компанії.

Батареї будуть введені в експлуатацію не пізніше вересня 2025 року та почнуть надання допоміжних послуг НЕК “Укренерго”. Ідеться про кілька об’єктів в Україні. Це відкриває можливості для розвитку ринку установок зберігання енергії та будівництва нових потужностей.

Фото: ДТЕК

Установки зберігання енергії є стратегічним напрямком розвитку групи ДТЕК.

Нагадаємо, Харків стане першим містом в Україні, яке реорганізує систему тепло-, водо- та енергопостачання, щоб стати повністю енергонезалежним, попри російські обстріли.

 

 

Читайте також:

В Україні з’явиться перше енергонезалежне місто

Метро на Виноградар коштуватиме на 8 млрд дорожче, ніж планувалося – Держаудитслужба

На Виноградарі почали відновлювати озеро Синє