Про це повідомили у компанії.
Батареї будуть введені в експлуатацію не пізніше вересня 2025 року та почнуть надання допоміжних послуг НЕК “Укренерго”. Ідеться про кілька об’єктів в Україні. Це відкриває можливості для розвитку ринку установок зберігання енергії та будівництва нових потужностей.
Установки зберігання енергії є стратегічним напрямком розвитку групи ДТЕК.
Нагадаємо, Харків стане першим містом в Україні, яке реорганізує систему тепло-, водо- та енергопостачання, щоб стати повністю енергонезалежним, попри російські обстріли.
Читайте також:
Метро на Виноградар коштуватиме на 8 млрд дорожче, ніж планувалося – Держаудитслужба
