До відбудови Ірпеня долучаться італійські компанії

/ Події /

Ірпінь уклав Меморандум про співпрацю з Венеціанським університетом ІУАВ та “Конфедерацією італійської промисловості в Україні”. Вони допоможуть у проєктуванні та відбудові міста.

Про це повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

“Венеціанський університет був заснований в 1926 році як одна з перших архітектурних шкіл в Італії і на сьогодні є одним із найкращих університетів архітектури в Європі. А “Конфіндустрія Україна” – це українське відділення найбільшої організації промислового об’єднання в Італії, до якої входять усі найуспішніші великі італійські компанії”, – зазначив він.

З метою укладення партнерської угоди сюди прибув почесний консул України в Італії, президент “Конфіндустрії Україна” Марко Тосон. Разом із виконуючим обов’язки ректора Венеціанського університету ІУАВ Бенно Альбрехтом, який був на онлайн-зв’‎язку, вони обговорили умови співпраці. 

Міський голова Ірпеня Олександр Маркушин та президент “Конфіндустрії Україна” Марко Тосон. Фото: Telegram/ Олександр Маркушин

За словами Маркушина, результатом співпраці стане залученням “найкращих фахівців” у сфері архітектури та проєктування, які працюватимуть над відновленням міської інфраструктури комплексно.

Водночас “Конфіндустрія Україна” візьме на себе вирішення питання технічної та будівельної частини робіт. Для цього вона планує залучити італійські промислові компанії.

 

 

Читайте також

“Це найкраще місто, яке я бачив”. Хірокі Мацуура створить майстер-план Ірпеня

У відновленні Харківської ОДА можуть застосувати досвід реконструкції будівлі Рейхстагу – Терехов

Міста Польщі, Німеччини та Франції підписали декларацію про співпрацю з Україною