Дніпровська РДА достроково розірвала договір на закупівлю барабанів для укриттів

Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації оголосило, що достроково розриває договір на закупівлю музичних інструментів (барабанів різних діаметрів) у кількості 306 штук.

Про це йдеться в повідомленні відомства.

До цього закупівлю барабанів планували здійснити після вивчення досвіду ізраїльської психологічної та вчительської спільноти. Мовляв, арттерапія, зокрема музика та гра на інструментах допомагає дітям, які перебувають у депресивних станах, відчувають підвищену тривожність, емоційну нестабільність і психологічні травми. “Тому і запланувало закупівлю музичних інструментів (барабанів)”, – наголосили в Управлінні.

Там зазначили, що рішення розірвати договір ухвалили через “суспільний резонанс та розголос у засобах масової інформації, несприйняття громадськістю нових методик зняття психологічного навантаження та стресу, запобігання розвитку посттравматичних стресових розладів у дітей у період воєнного стану”.

В управлінні освіти додали, що жодних бюджетних коштів на це витрачено не було.

Скірншот: Prozorro

Нагадаємо, раніше стало відомо, що через систему електронних закупівель ProZorro Управління освіти Дніпровської РДА розмістило тендер на придбання барабанів на загальну суму майже 900 тис. гривень. Крім того, у тому ж Дніпровському районі Києва для укриття в один із ліцеїв замовили електросковорідку вартістю 720 тисяч гривень.

 

 

Читайте також:

Київрада виділила додатково 750 млн гривень на ремонти укриттів

Expolight розробляє освітлення для кесону на Оболоні: візуалізації

Нахаббуд на памʼятці архітектури на Володимирській зобовʼязали демонтувати