Для Олімпійських ігор в Парижі встановлять сидіння з переробленого пластику

Через нестачу сировини для створення пластикових стільців на обʼєкти Олімпійських ігор-2024, організатори вирішили використовувати пластик зі сміттєвих баків Парижа.

Про це повідомляє видання The Mayor.

Компанія з переробки Lemon Tri обʼєдналася разом з екобудівельною фірмою Le Pavé, щоб зібрати пластикові відходи та перетворити їх на подрібнену пластикову стружку.

Згодом ця сировина використовується як основний матеріал, з якого можна виготовляти будь-що. Стружка змішується, нагрівається та стискається для отримання кольорових пластикових листів.

Зображення: Arena Porte de la Chapelle

Близько 11 тисяч сидінь планують виготовити до осені та встановити на таких олімпійських об’єктах, як Арена в Порт-де-ла-Шапель у Парижі та Олімпійський водний центр у Сен-Дені.

Для виготовлення сидінь знадобиться 100 тонн пластику, 80% якого буде отримано з жовтих контейнерів у районі Сена-Сен-Дені. Він також буде оброблений на місці.

Зображення: Olympic aquatic centre in Saint-Denis

Організатори зізнаються, що вдалися до такого підходу у виробництві лише тому, що просто не вистачило сировини для виготовлення сидінь.

Зрештою, Олімпійські ігри 2024 року активно рекламувалися як унікальні за своїм екологічним підходом, який намагатиметься віддати пріоритет економності та корисності та зменшити вплив вуглецю.

 

 

Читайте також:

В Парижі будують містечко для спортсменів до Олімпійських ігор-2024

Париж запровадив обмеження на висотну забудову

Центр Помпіду в Парижі закриють на пʼять років на ремонт