Дизайнер яхти, якою володіє олігарх з рф, підтримує її конфіскацію через війну в Україні

/ Дизайн /

Француз Філіп Старк висловив "беззаперечну підтримку Україні" на тлі конфіскації судна, для якого він розроблював дизайн.

Мова йде про яхту А, вартістю 444 мільйони фунтів стерлінгів, яку дизайнер спроєктував для російського мільярдера Андрія Мельниченка. 

Про це повідомляє видання Dezeen.

Напередодні влада Італії конфіскувала 145-метрове судно в рамках міжнародних санкцій проти росії через її напад на територію України. 

Яхта А. Фото: Nobiskrug.com

Яхта А. Фото: Nobiskrug.com

Варто зауважити, що яхту вважають однією з найбільших у світі. Її збудувала німецька компанія Nobiskrug за проєктом Філіпа Старка.

Після військового вторгнення рф студія Старка повідомила, що робота її фахівців не пов’язана із діяльністю російських олігархів, натомість вона оголосила про цілковиту підтримку народа України. 

“Філіп Старк та його робота не пов’язані з драматичними подіями, що відбуваються в Україні, і він, звичайно, хоче висловити свою беззаперечну солідарність з українським народом та свою беззастережну підтримку”, — заявили представники французького дизайнера. 

Яхта А. Фото: Nobiskrug.com

Яхта А. Фото: Nobiskrug.com

Вітрильна яхта А — лише одне з багатьох суден, конфіскованих владою європейських країн у рамках міжнародних санкцій, запроваджених після російського вторгнення на територію України.

Зокрема, власник яхти мільярдер Мельниченко “належить до найвпливовішого кола російських бізнесменів, які мають тісні зв’язки з урядом росії”.

 

 

Читайте також

“Скрізь мармур та золото”: який вигляд має яхта, що може належати путіну

Hilton безкоштовно селитиме українців у своїх преміальних номерах по всій Європі

На віллах італійця, якого називають “архітектором путіна”, здійснили обшуки