Про це повідомляють у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки України.
“З огляду на неспровокований напад на Україну та трагічну гуманітарну кризу, ми зупиняємо показ фільмів у росії, у тому числі майбутнього показу мультфільму “Я червонію” від Pixar”, – йдеться у заяві Disney.
Компанія Sony заявила про зупинення показу своїх фільмів у росії “враховуючи воєнні дії, що продовжуються в Україні, і викликану цим невизначеність і гуманітарну кризу, що розгортається в цьому регіоні”.
Зокрема, Sony Pictures скасує призначену на 24 березня прем’єру фільму “Морбіус” з коміксів Marvel.
Від прокату у росії також відмовились Warner Bros.
“У світлі гуманітарної кризи в Україні” компанія скасувала вихід у російських кінотеатрах фільму “Бетмен”, – повідомляє CNBC з посиланням на заяву компанії.

Прем’єра картини з Робертом Паттінсоном у головній ролі мала відбутися у росії 2 березня. Афіша: multiplex.ua
Прем’єра картини з Робертом Паттінсоном у головній ролі мала б відбутися у росії 2 березня.
Крім того, стрімінговий сервіс Netflix припинив транслювати російські федеральні канали попри те, що з 1 березня така вимога закріплена у російському законодавстві для “приземлених” іноземних компаній.
Читайте також
Театр російської драми ім. Лесі Українки перейменують через напад окупанта
ЗСУ підтримують у криптовалюті: за дві доби пожертви виросли до $12,7 млн
Українські виконавці масово змінюють обкладинки відео у YouTube на заклик зупинити війну