Девелопер обіцяє зберегти будівлю Лукʼянівського парку міської залізниці

Девелопер Arricano, який відповідальний за здійснення технічного нагляду за будівництвом на вул. Дегтярівській, 7б та 7а, надав розʼясення щодо ситуації із памʼяткою архітектури.

“Офіційно повідомляємо – будівлю Лук’янівського парку міської залізниці буде збережено та реставровано згідно з погодженим проєктом, що передбачає збереження фасаду, геометричних розмірів, поверховості тощо. Із загальною візуалізацією відреставрованої у майбутньому будівлі можна ознайомитися на зображенні”, – повідомляють у компанії.

Візуалізація реставрації будівлі у Лук’янівському парку міської залізниці

В якості підтвердження Arricano надають фотографії іншої архітектурної памʼятки (будівлі електростанції Лук’янівської міської залізниці), яка розташована на тому самому об’єкті будівництва, і вже знаходиться на заключному етапі реставрації.

Будівля електростанції після реставрації Фото: Arricano Group

Нагадаємо, 22 серпня активісти памʼяткоохоронного руху “Цегла” помітили, як на Дегтярівській, 7Б проводяться будівельні роботи та розбирають дах будівлі Лукʼянівського парку міської залізниці.

В результаті викликаного інтересу, інспектори Департаменту охорони культурної спадщини провели огляд памʼятки архітектури на вул. Дегтярівський та виписали припис власнику будівлі.

Під час інспекції було встановлено, що у наданого Департаментом охорони культурної спадщини дозволу на будівельні роботи збіг термін дії у липні 2023 року. Тобто без подовження цього дозволу будь-які будівельні роботи на майданчику вважаються незаконними.

 

 

Читайте також:

ДОКС направив припис за руйнування памʼятки на Лукʼянівці

На Лукʼянівській площі розбирають дах 100-річної памʼятки архітектури

Гранітну плитку на Європейській площі зафарбували суриком помилково – Український дім