Демонтовані у Києві МАФи передають на потреби військових

Демонтовані у столиці МАФи, які не забрали їх власники, передали на потреби оборони.

Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю Михайло Буділов.

“Станом на зараз вже передано 805 об’єктів, з яких 220 — у 2024-му році. Майже щоденно отримуємо нові запити”, — йдеться у дописі.

Фото: Михайло Буділов

За його, вже понад 60 військових формувань використовують їх як склади або мобільні пункти.

За словами Буділова, вони щоденно отримують нові запити від військових і цим питанням займаються разом із комунальним підприємством “Київблагоустрій”.

 

 

Читайте також:

У Київраді вирішили виставити на продаж Житній ринок

У Києві зʼявився новий мурал від художниці Євгенії Фуллен

“Київзеленбуд” заплатив 6 млн гривень за ремонт скверу, який не відремонтували