Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю Михайло Буділов.
“Станом на зараз вже передано 805 об’єктів, з яких 220 — у 2024-му році. Майже щоденно отримуємо нові запити”, — йдеться у дописі.
За його, вже понад 60 військових формувань використовують їх як склади або мобільні пункти.
За словами Буділова, вони щоденно отримують нові запити від військових і цим питанням займаються разом із комунальним підприємством “Київблагоустрій”.
Читайте також:
“Київзеленбуд” заплатив 6 млн гривень за ремонт скверу, який не відремонтували
