Чилійські архітектори працюватимуть над відновленням кінотеатру “Перемога” в Чернігові

Чилійський архітектор Крістіан Віттіг разом з командою перезентував концепцію відбудови будівлі кінотеатру "Перемога" у Чернігові.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Команда архітекторів Крістіана Віттіга займається відновленням будівель, які постраждали внаслідок дії вогню чи часу, акцентуючи увагу на збереженні унікальності та ролі в історії міста.

Фото: Чернігівська міська рада

“Архітектура – це обличчя реальності. Ця зруйнована часом будівля є відображенням сьогодення. Головне питання в тому, як переробити її залишивши старі деталі, проте все ж таки, додати новизни”, – наголосив Крістіан Віттіг.

Фото: Чернігівська міська рада, Крістіан Віттіг

Споруда має унікальну форму. ЇЇ фасад планують зберегти, додавши нові функції. Щоб залучити природне світло та відкрити вид на місто планується використати велику кількість скляних поверхонь.

Ще до початку повномасштабного вторгнення планувалось розширити функціональне призначення кінотеатру під культурно-мистецький та навчально-науковий центр для студентів політехніки, біля якої він знаходиться. Команда університету також презентувала своє бачення відновлення об’єкту.

 

 

Читайте також:

Будівлі на Софіївській присвоять статус пам’ятки – Кличко

archimatika допоможе з відновленням села Посад-Покровське на Херсонщині

“Простір гідності”: Український дім у Данії відкрив виставку, присвячену відбудові