Чотири одеських готелі, які належали росіянам, передали в управління державі

/ Події /

Агентству з розшуку та менеджменту активів передали чотири елітних одеських готелі. Їхніми бенефіціарними власниками виявились громадяни рф.

Мова йде про готелі “Моцарт”, “Аркадія”, “Центральний” й “Одеса”, що розташовані у рекреаційній зоні міста. Їх заарештували в рамках кримінального провадження щодо обмеження діяльності громадян країни-агресора, йдеться в ухвалах Печерського районного суду м. Києва.

Готель “Одеса”. Фото: Думская

Готель “Моцарт”. Фото: booking.com

За даними слідства, готелі перебували у власності українських суб’єктів господарської діяльності, однак виявилось, що ті передали будівлі в іпотеку російським фірмам, кінцевим бенефіціаром яких є петербурзький підприємець Ігор Аківісон.

Припускають, що ці компанії можуть бути причетними до фінансування державного апарату рф з метою захоплення державної влади в Україні, а також вторгнення на її території.

Готель “Аркадія”. Фото: trivago.com

Готель “Центральний”. Фото: booking.com

Головне слідче управління Нацполіції відкрило розслідування ще у квітні. Будівлі арештували за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 ст. 110-2 та частиною 3 ст. 209 КК України (фінансування дій, спрямованих на насильницьку зміну конституційного ладу та зміну кордонів України, а також легалізацію доходів, отриманих злочинним шляхом).

 

 

Читайте також

Через санкції забудовники рф залишили без житла десятки тисяч росіян

Україна хоче повернути 18 будівель у Лондоні, які привласнила росія після розпаду СРСР

В Україні планують почати процес масового вилучення російських книг із бібліотек