Чи зможе Україна провести Євробачення у 2023 році – думка Ігоря Кондратюка

/ Події /

Україна зможе прийняти Євробачення лише за тієї умови, якщо на її території повністю закінчаться бойові дії, вважає продюсер і телеведучий.

Про це він повідомив у коментарі “Радіо Свобода”.

“Якщо до кінця літа не завершаться бойові дії в Україні, ворог не буде витіснений за межі кордону, хоча б кордону станом на 24 лютого, а краще всього на березень 2014 року, Євробачення в Україні скоріше не відбудеться. Тому що буде складно оргкомітету Євробачення ухвалити рішення про проведення конкурсу в країні, де агресор обстрілює всю територію – від Закарпаття до Луганщини”, – каже Ігор Кондратюк.

На його думку, право на проведення конкурсу можуть передати країні, яка посіла друге місце цьогоріч.

Друге місце на Євробаченні-2022 посів представник Великобританії Сем Райдер. Фото: BBC

Міркуючи над місцем проведення в Україні, продюсер вбачає, що для цього найкраще підійде Львів чи Київ. Також певний символізм він бачить у тому, щоб провести Євробачення в Маріуполі, однак водночас вважає це неможливим.

“Маріуполь – місто героїв, але там не буде достатньо інфраструктури, щоб туди приїхали туристи. Хоча залу для виступів побудувати можна, але ким її заповнити, щоб це було безпечно для закордонних єврофанів. Скоріше це буде традиційно Київ, можливо, Львів”, – вважає Ігор Кондратюк.

Нагадаємо, що на Євробаченні-2022 переміг український гурт Kalush Orchestra. Згідно з правилами пісенного конкурсу,  наступного року захід мають провести в Україні.

 

 

 

Читайте також

Аби зберегти біорізноманіття. Два київських озера отримали статус ландшафтних заказників

У Каннах з’явилася площа Тараса Шевченка

За принципами Ізраїлю. У Львові затвердили нові будівельні норми