Червоний Хрест оголосив низку тендерів на зведення тимчасового житла й відновлення пошкодженого

Представництво благодійної організації в Україні профінансує облаштування тимчасових помешкань, комфортних для проживання у будь-яку пору року - їх будуть зводити з використанням CLT-панелей.

Багатоквартирні двоповерхові будинки планують розташувати в Чернігові. Їх буде сім. Передбачається, що кожне з помешкань матиме всі необхідні меблі та проведені інженерні комунікації. 

Нині для виконання цих робіт шукають підрядника. Його оберуть за допомогою конкурсу. До участі запрошують компанії, які мають досвід реалізації подібних проєктів.

Концепт двоповерхових будинків, які планують звести в Чернігові

Найкращу пропозицію обиратимуть за наступними критеріями:

  • вартість робіт;
  • терміни виконання;
  • досвід виконання аналогічних проєктів.

Крім того, Червоний Хрест планує відновити функціональність пошкоджених багатоповерхових будинків у Київській області та Одесі. 

Медичний центр в Ірпені, який планують відновлювати. Фото: itvua

На Київщині шукають девелоперів для проведення капремонту будівлі у м. Богуслав. Там мають намір відновити частину приміщень будівлі гуртожитку місцевого коледжу імені І. С. Нечуя–Левицького для повноцінного та безпечного проживання переселенців.

В Ірпені благодійна організація оголосила конкурс на відбудову пошкодженого внаслідок обстрілів медичного центру.

Також Червоний Хрест чекає на пропозиції з проведення аварійно-ремонтних робіт з демонтажу та відновлення житлового будинку на вулиці Корольова – він постраждав в результаті ракетного обстрілу 24 квітня. 

Наслідки влучання ракети в одеський житловий будинок, 24 квітня 2022 рік. Фото: Одеська міськрада

Нагадаємо, що напередодні Sulyk Architects у співпраці з Червоним Хрестом та Львівською міськрадою створили центр матері і дитини “Незламні матусі” у Львові.

 

 

Читайте також

Укргазбанк виділить 60 млн грн на реконструкцію “Промприладу” в Івано-Франківську

Виробників і постачальників будматеріалів просять допомогти Ірпеню