Чернігів отримав спеціальну відзнаку Європейського тижня мобільності

Комісія Європейського тижня мобільності вирішила вручити її українським містам, що, попри російське вторгнення, популяризують сталу мобільність і взяли участь у заходах разом з іншими містами Європи, незважаючи на війну в країні, йдеться в повідомленні пресслужби Чернігівської міськради.

Стала міська мобільність включає інфраструктуру і безпеку для учасників руху, зменшення викидів в атмосферу, інклюзивність і зручність пересування, серед іншого і маломобільних груп населення.

Фото: Чернігівська міськрада

Чернігів перейшов до організації інклюзивного середовища: облаштування понижених бордюрів, підвищених пішохідних переходів, велодоріжок та громадського транспорту, який має умови для перевезення маломобільних груп — вже більше семи років поспіль.

За словами начальника управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради Олександра Рижого, після деблокади місто поступово збільшувало кількість автобусів, відновлювало контактну мережу тролейбусів.

Фото: Чернігівська міськрада

Крім того, громадськість напрацювала зміни до велоінфраструктури міста, зокрема, створення велосмуг, що з’єднували б існуючі велодоріжки в єдине ціле.

 

 

Читайте також:

У Львові замість металевої огорожі в деяких місцях висадять кущі

На Київщині відкрили рух новозбудованим мостом через річку Таль

У Ворзелі на місці зруйнованого окупантами садочка «Ластівка» збудують новий: візуалізації