«Цегляна архітектура в контексті сучасного середовища». Відбулася презентація міжнародного конкурсу BRICK AWARD 22

4 березня у дизайнерському просторі Ya Vsesvit відбулася презентація міжнародного конкурсу BRICK AWARD 22 австрійського концерну Wienerberger «Цегляна архітектура в контексті сучасного середовища».

Фахівцями на заході виступили Марія Кравцова, CEO Wienerberger Україна, Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова (2015-2019), заступник міністра з розвитку громад та територій (2019-2020), Олег Дроздов, засновник архітектурного бюро Drozdov&Partners та Харківської Школи Архітектури, Сергій Махно, засновник архітектурної студії Sergey Makhno Architects, Кайл Геллагер (Велика Британія) – засновник British School of Landscape Design та SKG Landscape Design.

Організаторами заходу виступили Wienerberger Україна та Gerasimova Agency.

Подати заявку на участь у міжнародному конкурсі BRICK AWARD 22 можна до 8 квітня. До участі приймаються архітектурні проекти, реалізовані в період з 2018 по 2021 рр., значна частина яких виконана із застосуванням керамічних будівельних матеріалів.

Восени 2021 року на сайті і в соціальних мережах премії буде опубліковано шорт-лист з відібраних 50 номінантів. Переможці будуть оголошені на церемонії вручення нагороди Brick Award в кінці весни 2022 року.

Повне відео з презентації конкурсу BRICK AWARD 22 можна переглянути тут:

Фото: Павло Ботанов