CANactions School видасть книгу “Усім потрібне житло” Урсули Клєефіш-Йобст українською

«Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне» Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна і Карен Юнґ - це буде четверта книга заснованого наприкінці 2018 року видавництва CANactions, яке спеціалізується на створенні та поширенні якісної професійної літератури у сфері архітектури та міського розвитку. За цей час за підтримки спільноти доброчинців були видані українською такі світові бестселери як "Міста для людей" Йена Ґела та "Чотири стіни та дах: складна природа простої професії" Рейніра де Граафа. Завдяки залученню коштів з успішної реалізації цих тиражів стало можливим видання "Правила пішохідного міста. 101 крок зі створення кращих місць" відомого американського урбаніста Джеффа Спека.

Книга “Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне” пропонує всебічний огляд теми доступного житла: від значущих моделей 1920-х років до сучасних концепцій сьогодення. У центрі уваги авторів знаходяться аспекти архітектурного та містобудівного планування, юридичні рамкові умови, питання фінансування та будівельні стандарти, а також учасники процесу будівництва. Експертні нариси висвітлюють проблему житла з різних точок зору, вирішення якої є визначальним для соціальної згуртованості нашого суспільства.

Урсула Клєефіш-Йобст

Книга буде корисною архітекторам, урбаністам, фахівцям у галузі міського планування, девелоперам, консультантам, теоретикам, історикам і всім, хто якось пов’язаний або цікавиться темою житла та архітектури. 

“Усім потрібне житло” дуже проста для читання та розуміння як для професіоналів, так і для широкої аудиторії, містить багато схем, світлин та ілюстрацій.

За доброю традицією презентація книги відбудеться на 13-му Міжнародному Архітектурному Фестивалі CANactions 15-16 травня 2020 року в Києві. Урсула Клєефіш-Йобст вперше відвідає Україну, щоб представити “Усім потрібне житло”.

Муниципальное жилье Вены: комплекс Alt-Erlaa был построен между 1973 и 1985 гг. для малообеспеченных горожан. Три каскадных блока высотой в 23—27 этажей вмещают 3 200 семейных (в основном трехспаленных) квартир. Каждая из квартир с 1 по 12 этаж имеет открытую зеленую террасу. Проект разрабатывали архитекторы бюро Harry Glück & Partner, Kurt Hlaweniczka и Requat & Reinthaller. Фото: Rafael Wiedenmeier / Getty Images

Підтримавши проєкт видання на спільнокошт-платформі Biggggideia, можна обрати один з подарунків від CANactions School: книгу “Усім потрібне житло”, квитки та Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2020, а також інші книги видавництва.