Про це повідомив учасник групи “Оболонський район” Dmitry Rider у Facebook.
Наразі там проводять благоустрій території — завозять чорнозем та висаджують зелені насадження.
Повідомляється, що залишилось добудувати сполучення з вулицею Богатирською на розв’язці, а на старому розвороті проспекту повністю оновили асфальт.
Нова ділянка повинна покращити рух у Північному напрямку для пасажирів громадського транспорту. Адже маршрутки зможуть одразу їхати до станції Героїв Дніпра і не об’їжджати через вулицю Полярну та завод Оболонь.
Читайте також:
На Оболоні реконструюють старий дошкільний заклад: візуалізації
Петиція проти будівництва “аквапаркінгу” на Оболоні набрала необхідну кількість голосів

