Будівництво метро на Виноградар обіцяють відновити вже у вересні

Керівник "Київського метрополітену" Віктор Брагінський в ефірі телеканалу "Київ" заявив про відновлення будівництва метро на Виноградар у вересні.

Зокрема він повідомив про плани завершити до 2024 року дві станції – “Мостицька” та “Варшавська”.

“Працюємо на відкритих котлованах. Ми закінчуємо корегування проєктної документації. І орієнтовно з серпня ми приступимо до будівництва по відкоригованій документації. Проєкт був розроблений 2017-2018 року. Науковий інститут, який проводить супровід при проєктуванні, побачив недосконалості проєкту”, – каже Брагінський.

Нагадаємо, наразі збудовано один тунель між станціями “Мостицька” до станції “Сирець” завдовжки 1249 метрів. Та завершено будівництво основних конструкцій вентиляційного вузла.

Зображення: Київський метрополітен

Загальний проєкт продовження гілки передбачає будівництво 4 станцій метрополітену: “Мостицька”, “Варшавська” (обидві за планом відкриють у 2024 році), “Виноградар” та “Вулиця Маршала Гречка” (у майбутньому буде перейменована).

Як зазначають “Пасажири Києва”, відповідно до останніх змін до укладеного з підрядником договору вартість будівництва від станції “Сирець” до станції “Проспект Правди” зі станцією “Мостицька” складає 6 млрд грн.

У першому кварталі 2025 року вже планується зробити пусконалагоджувальні роботи.

 

 

Читайте також:

Для станцій метро “Звіринецька” та “Площа Українських Героїв” обрали фінальні шрифти

Кияни визначили на кого замінити погруддя російських діячів на станції метро “Університет”

Кияни закликають відновити будівництво закинутої станції метро “Герцена” – петиція