Будівельні роботи на вулиці Івана Франка, 26 припинили через відсутність документів

Департамент міського благоустрою КМДА припинив будівельні роботи біля памʼятки архітектури на вулиці Івана Франка, 26 через відсутність повного пакета документів у забудовника.

Про це повідомляють в КМДА.

“У Департаменті зазначили, що інспектор благоустрою ще 15 липня вніс припис із вимогою надати відповідну документацію. Сьогодні зранку на місце викликали поліцію, аби зупинити роботи”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, про будівельні роботи на території архітектурної памʼятки повідомляв активіст Дмитро Перов ще декілька днів тому.

“На вул. Івана Франка, 26, це там де перекладають бруківку і роблять тротуари. Так ось, тут розбирають будинок Івана Михайловського, 1899 року. Розбирають прямо навпроти Міністерство культури та інформаційної політики України”, – йшлося в його дописі на сторінці у Фейсбук.

Навіть після винесеного припису роботи продовжувалися, аж поки КМДА не викликало поліцію.

Фото: Дмитро Перов

Нагадаємо, минулоріч Департамент комунальної власності КМДА продав за 12,8 млн гривень нежитлову будівлю громадськаій організації “Асоціація Національно-патріотичного виховання дітей та підлітків”.

Будинок, розташований на вулиці Івана Франка, 26А, був зведений наприкінці 19 століття. Там проживав музикант-флейтист і професор Іван Михайловський, соліст оркестру Київської опери.

 

 

Читайте також:

Як діяти, коли приватний бізнес порушує міський благоустрій. Кейс Ігоря Райкова на прикладі вулиці Шота Руставелі

Мінвідновлення зафіксувало значні пошкодження мосту Патона та мосту Метро

Київрада дала дозвіл на знесення історичної тютюнової фабрики на Подолі