Британець велосипедом приїде з Лондона до Львова, щоб зібрати кошти на розмінування України

/ Події /

Том Хашемі планує на двоколісному здолати маршрут, протяжністю 2000 км.

Про це йдеться на сайті Львівської міської ради.

Том Хашемі, генеральний директор компанії Cast From Clay, яка працює у Лондоні та у Львові, хоче здійснити велосипедну подорож через всю Європу, щоб зібрати кошти на розмінування території України.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Tom Hashemi (@tomhashemi)

“Я збирають здійснити велозаїзд із Лондона до Львова. Це близько 2000 кілометрів. Робитиму це для того, щоб зібрати кошти на розмінування української території. 

Велозаїзд – це ще один крок, який я можу і хочу зробити для України. Я почув від української депутатки Лесі Василенко про проблему із замінуванням, від якої часто страждають, помирають діти. Я маю 5-річного сина, тому ця проблема мене особисто дуже зачепила”, – ділиться Хашемі.

Активіст встановив кілька цілей. Перша – зібрати 20 тисяч фунтів, що достатньо, щоб ліквідувати близько 40 нерозірваних мін, снарядів. Ці кошти збираються через фандрайзингову платформу. Друга ціль: привернути увагу британських посадовців, політиків до України 

“Зокрема, я планую привезли листи від них для мера Львова, а відповідно, від міського голови Львова лист передати британській владі, і в такий спосіб посилити співпрацю на місцевому рівні між владою Великої Британії та України”, – пояснює британець.

Велосипед, яким Том буде їхати з Лондона до Львова і назад, буде розфарбований в кольори українського та британського кольорів. До процесу створення цього велосипеду залучено кілька локальних британських компаній, в чому теж є певний символізм об’єднання заради допомоги українцям.

Поїздка розпочнеться 28 квітня. Том планує подолати цю відстань за 14 днів. З усіма деталями заїзду та підготовкою до нього можна слідкувати тут.

 

 

Читайте також

У Британії запустили потяг із назвою «Дух України»

Дорогу біля російського посольства у Лондоні перейменували на честь Києва

У Києві відкриють перший в Україні перехоплювальний паркінг