Бренд прикрас Minimal запустив кампанію підтримки українських парамедикинь

З нагоди свого пʼятого Дня народження бренд ювелірних прикрас Minimal збирає гроші на потреби організації парамедиків "Госпітальєри" та 207 батальйону територіальної оборони.

Minimal for Maximum – кампанія, яка має на меті показати, як українські жінки поєднують в собі ролі доньок, сестер, подруг, дружин та мам із надзвичайно небезпечною професією — медикинь-військовослужбовиць, бойових та парамедикинь.

П’ять українських військових медикинь стали обличчям кампанії та розповіли про свої виклики та внесок, який вони роблять в життя інших.

Фото: Minimal

“Я не страждаю, я звикла, я не борюсь зі страхом, мені подобається проживати всі ці емоції і відчувати життя. Мене вайб Ремарка не влаштовує, я за вайб Гашека”, – зізналась Ріна Резнік, військова медикиня, яка зараз займається забезпеченням кров’ю прифронтових госпіталів.

Фото: Minimal

“Ми щиро поважаємо військових медикинь, які зі сміливістю та вмінням надають допомогу на передовій та в екстремальних умовах. Ця інформаційна кампанія — це наш спосіб віддячити сильним жінкам, показати їхню незламну волю та натхнення. Вони — приклад для всіх нас”, – зазначає Аліса Затинайченко, ініціаторка кампанії та маркетилогиня ювелірного бренду Minimal.

Фото: Minimal

У період з 19 червня до 9 липня ювелірний бренд Minimal перераховує 50 гривень з кожного продажу своїх прикрас, щоб забезпечити потреби добровольчої організації парамедиків “Госпітальєри” та 207 батальйону територіальної оборони. Загальна сума благодійного збору – 500 000 гривень. Бренд закликає кожного приєднатися.

Зробивши донат від 1000 гривень, кожен може отримати срібні сережки «Серце України», які мають забарвлення державного прапора. Щоб отримати цей подарунок, у примітці до донату додайте свій контактний номер телефону чи нік в Instagram.

Задонатити на потреби парамаедикинь можна тут.

 

 

Читайте також:

Активісти і комунальники влаштували толоку у 120-річній садибі Баккалинського

Україна вперше представлена на Міжнародній виставці сучасних меблів у Нью-Йорку

YOD Group створили лампи з відстріляних гільз ППО