“Бориспіль” увійшов у десятку кращих аеропортів Східної Європи

/ Події /

Британська консалтингова компанія Skytrax оголосила переможців конкурсу The World's Best Airports 2022. 

За результатами опитування пасажирів, Бориспільський аеропорт опинився серед десятки кращих. Він зайняв сьоме місце, повідомляють на сайті української авіакомпанії. 

До шортліста аеропортів також увійшли литовища Батумі, Будапешта, Таллінна, Бухареста, Риги, Тбілісі, Белграда, Братислави і Загреба.

Рейтинг World’s Best Airports 2022. Зображення: kbp.aero

“Той факт, що Міжнародний аеропорт “Бориспіль” входить у десятку найкращих аеропортів, підтверджує стандарти обслуговування пасажирів, забезпечення їх комфорту та безпеки. Війна раптово перервала роботу аеропорту. Але ніщо не змінить нашу впевненість у перемозі України та наш мирний і незалежний розвиток, віру в майбутнє головних повітряних воріт країни – міжнародного аеропорту “Бориспіль””, – зазначив гендиректор Олексій Дубревський.

У 2021 році аеропорт “Бориспіль” обслужив 9 433 000 пасажирів, 75 854 рейси (64 507 міжнародних, 11 347 внутрішніх) та 117 напрямків, 12 з яких нові. Фото: kbp.aero

Варто зазначити, що Skytrax – впливова британська консалтингова компанія, яка з 1989 року оцінює та вивчає якість послуг в аеропортах та авіакомпаніях у всьому світу.

Нагорода World Airport Awards, заснована у 1999 році, вручається за результатами опитування понад 13 мільйонів пасажирів у 550 литовищах світу.

 

 

Читайте також

Російська армія поцупила найбільшу сонячну електростанцію в Україні

IKEA допомагає створювати центри прийому біженців із України

У медзакладі Львова з’явиться зовнішній ліфт – візуалізація