Близько 1,7 тис. польських компаній хочуть взяти участь у відновленні України

/ Світ /

Частина з них прагне долучитись до процесу відбудови. 

Про це розповідають на сайті Portal gospodarczy WNP.PL.

Загалом майже 1,7 тисячі польських компаній подали заявки на участь у проєктах відновлення експорту та повоєнної відбудови України. 1/3 з них є представниками саме будівельного сектору.

“У червні 2022 року ми стали оператором проєкту співпраці з підготовки до відновлення експорту та повоєнної відбудови України. Нині на участь в ньому подали заявки майже 1,7 тисячі польських компаній”, – заявив голова зовнішньоторговельного управління Польського агентства інвестицій та торгівлі (PAIH) в Києві Кароль Кубіца.

За словами посадовця, в базу даних також входять компанії з сектору інформаційно-комунікаційних технологій, машинобудування, фармацевтичної, медичної та агрохарчової промисловостей.

Кубіца також зазначив, що майже 60% із них працевлаштували від 1 до 49 співробітників. “Таким чином у нашій базі переважають мікро- та невеликі компанії. Із серпня ми організували для них п’ять подій, включно з навчанням і консультаціями. Загалом у заходах взяли участь понад 1,5 тисячі представників польського бізнесу”, – зазначив він.

PAIH веде базу даних компаній, зацікавлених в участі у відбудові України, організовує для них галузеві консультації та тренінги, надає коворкінг для українських підприємців.

 

Фото на головній: REUTERS/Viacheslav Ratynskyi

 

 

Читайте також

1200 польських компаній планують долучитися до відбудови України

IKEA купує деревину у Швеції і країн Балтії замість росії та білорусі

В Ірпені відновили 308 багатоповерхових і 120 приватних будинків