Про це повідомляє одна зі співавторок проєкту Катерина Чередник.
Архітектори прагнуть зберегти “ціннісно-психологічне ядро полісної культури та ідентичності міста”. Основною метою є поєднання відкритих просторів, та зон їхніх зустрічей, зелених зон з різними видами рослин, комбінації типів мощення, системи освітлення та малих архітектурних форм.
Пропонується зменшити проїжджу зону та за рахунок цього утворити велоструктуру та збільшити зелені зони відпочинку.
“Під організацію паркувальних місць в кількості 6 шт. (по 3 шт. з кожного боку проїжджої частини) для людей з інвалідністю відведено окрему зону. Паркувальний майданчик пропонуємо винести за межі зони проєктування з метою створення цілісності єдиного простору, збільшення екологічності за зменшення навантаження на автодорожню магістраль”, – зазначається у проєкті.
Розробляти зелені зони планують за принципами симетричності із врахуванням вже існуючих япнських софор. В літню пору року додаткову тінь будуть давати липи європейські з компактними кронами. Підбір рослин нижнього ярусу виконано з врахуванням поступової черги цвітіння з травня по вересень та аромакомпозиції духмяних квітів.
Меморіал з іменами героїв радянського союзу пропонують перенести до Парку Перемоги. Вільне місце можна заповнити театральними афішами.
Читайте також:
У Львові “відреставрують” історичний корпус Українського католицького університету
Увіковічнення ландшафту. Готель-виноробня від OODA Architecture
На Львівщині відновили реставрацію однієї з найстаріших деревʼяних церков Карпат