Біля метро “Лісова” збудують величезний торговий центр

/ Архітектура /

Біля станції метро "Лісова" у столиці з'явиться новий торгово-розважальний центр, який увійде до мережі мегамолів столичного девелопера Вагіфа Алієва (серед них ТРЦ Lavina, Blockbuster, Ocean Mall, "Південний").

Як стало відомо під час засідання Київської міськради, земельну ділянку на Броварському проспекті передали компанії “Женсан”. Рішення підтримав 91 місцевий депутат. Жоден не проголосував проти.

Обсяг будівництва становитиме понад 100 тис. кв. м, будівля буде щонайменше триповерховою. Вхід до ТЦ планують облаштувати не тільки наземний, але і підземний — з метро.

Кадр з відео на YouTube-каналі Сергія Мухлиніна

На цій земельній ділянці вже є котлован під ТРЦ Lisova Mall. У серпні у ньому стояла вода, і це не від опадів, кажуть місцеві, бо територія ніколи не висихає. А посеред місця, де мав бути ТРЦ, виріс очерет і поселилися дикі качки. Місцеві мешканці жартують, мовляв, це перші відвідувачі закладу.

Зазначимо, наприкінці липня 2020 року Державна архітектурно-будівельна інспекція заборонила проводити там будівельні роботи. Відповідна відмова розміщена на офіційному сайті ДАБІ. Проєкт не відповідав Генплану Києва.

У свою чергу громада Деснянського району виступає проти будівництва торговельно-розважального центру в цьому місці через погіршення ситуації із заторами у майбутньому.