Біля залізничного вокзалу Гданська облаштують наземний пішохідний перехід

Новий надземний пішохідний перехід на залізничному вокзалі Гданська-Глуни значно полегшить пересування в цій частині міста.

Раніше пішоходам доводилося долати довгий шлях, щоб перейти на інший бік вулиці. Пріоритет тут мали водії, пише MAD White. Наразі наземний перехід планують з’єднати з трамвайною зупинкою і облаштувати на ділянці велосипедну доріжку.

Фото: Piotr Wittman / Графіка: Jacek Szymański/gdansk.pl

“Новий пішохідний перехід на залізничному вокзалі – це не лише пофарбовані смуги, але й велосипедна доріжка в межах перехрестя, позначення паркувальних місць kiss&ride на головному залізничному вокзалі, розширення трамвайних платформ і створення можливості входу на зупинки з пішохідного переходу. Проект розроблений таким чином,щоб мінімізувати реконструкцію підземної інфраструктури”, – зазначають в Управлінні розвитку міста Гданська.

Перехід буде побудований компанією Flize Gres Group. Вартість робіт становитиме 12 мільйонів злотих (приблизно 3 млн доларів). Очікується, що новий перехід буде готовий до кінця цього року, а пішоходи зможуть ним користуватися від січня 2025 року. Перед початком робіт підрядник підготує проект тимчасової організації дорожнього руху, щоб не перекривати повністю цю частину Гданська.

 

 

Читайте також:

Патрульна поліція Києва дозволила ресторану “Аляска” облаштувати наземний перехід

На Севастопольській площі облаштовують підвищений наземний перехід

В Києві зʼявився регульований наземний перехід через вулицю Довженка, але є недоліки