Біля станції “Підзамче” у Львові планують побудувати багатофункціональний комплекс

Поблизу Високого замку побудують житло, офіси та готелі за проєктом львівської компанії Studio Zmist.

Про це повідомляє видання Zaxid.net.

Територія проєкту вздовж вулиці Замкової охоплює 3,7 га біля залізничної станції “Підзамче”. Зараз тут розташовані приватні садиби та занедбані будівлі. Згідно з планом зонування території, площа проєктування поділена на чотири ділянки.

Зображення: Studio Zmist

На ділянці побудують багатофункційний офісно-готельний комплекс із житловими будинками, дитсадком та підземним паркінгом, а також невеликий житловий комплекс клубного типу. Висота будівель не перевищуватиме 3-4 поверхи. На решті території, де розташовані садибні будинки та санітарна зона залізниці, нового будівництва не планують.

Зображення: Studio Zmist

Зображення: Studio Zmist

На архітектурному конкурсі переміг проєкт Studio Zmist від Маркіяна Максимюка, Юрія Максимюка, Соломії Галайко, Ореста Підганюка та Зоряни Фучили.

Проєкт інтегрують у ландшафт Високого замку. Забудова території передбачає поступове зменшення щільності зі сторони вул. Опришківської. Зі сторони вул. Замкової поверховість будівель буде нижчою. В них розташують офіси, а на верхніх поверхах – житло.

Зображення: Studio Zmist

Автори концепції також передбачили, що вся вул. Замкова залишиться пішохідною. Заїхати на неї зможуть лише мешканці кварталу. Зону залізниці пропонують відмежувати шумовідбивними екранами.

 

 

Читайте також:

Львів’янка купила столітній палац на Хмельниччині, щоб відновити його

Модерністську трамвайну диспетчерську на Львівській площі Києва переробили під кафе з шаурмою

Львів відновив зруйнований росіянами будинок у Гостомелі