Біля станції метро “Університет” зупинили облаштування наземного переходу

Патрульна поліція вкотре зупинила облаштування наземного переходу біля станції метро "Університет".

Про це повідомив велоактивіст й учасник групи “Білий велосипед” Павло Постоєнко.

Патрульна поліція надіслала лист до представників ЦОДР, в якому нагадала, що не надавала погодження на створення наземного переходу на перехресті бульвару Тараса Шевченка з вулицею Пирогова.

“Вже місяць ніяких проєктів наземного переходу на розгляді в поліції немає, а облаштовані пониження на алеї бульвару так і задишуться стояти без діла. Адже патрульна поліція дуже не хоче бачити цей перехід”, — наголосив Павло Постоєнко.

Скрін: Павло Постоєнко

В липні гендиректор Київавтодору Олександр Федоренко заявив, що відповідний наземний перехід з’явиться до кінця 2023 року. В серпні почалися роботи з облаштування переходу, який дублюватиме підземний перехід, без погодження патрульної поліції.

Роботи, які встигли провести біля станції “Університет”. Фото: Павло Постоєнко

Нагадаємо, кияни проголосували за створення наземного переходу у вересні 2019 року, і його проєкт навіть було внесено до бюджету міста на 2020 рік. Однак після початку повномасштабного вторгнення, у грудні 2022 року, поліція заявила, що втратила проєкт щодо облаштування наземного переходу від КП «Центр організації дорожнього руху» під час оборони Києва.

 

 

Читайте також:

Патрульна поліція відхилила пропозицію облаштували наземний перехід біля станції “Університетська”

“Погодинна інклюзивність”: як функціонує відремонтований за 34 млн наземний перехід на проспекті Гузара

В Києві облаштують дев’ять нових наземних переходів