Біля Міжнародного суду ООН у Гаазі запустили трамвай на честь України

/ Урбаністика /

На транспортному засобі зобразили заклики підтримувати фандрейзингову платформу UNITED24.

Про це повідомляє Укрінформ. Відомо, що трамвай №1 курсує між містам Гаага та Делфт. 

Напередодні два тролейбуси з подібним дизайном запустили у Вільнюсі, а також – трамвай у Відні. Акції були створені у межах ініціативи групи віденських волонтерів на чолі з українськими дипломатами Олегом Вербовим та Віталієм Литвином.

“Коли нам вдалося запустити два українські тролейбуси у Вільнюсі, ми побачили, що їх маршрут проходить повз будівлю місцевого муніципалітету, де на фасаді вивішено плакат з текстом: “Putin, the Hague is waiting for you» (англ. “путін, Гаага чекає на тебе”). Саме тоді ми зрозуміли, в якому місті поїде наступний український трамвай”, – пояснюють автори проєкту.

Фото: Укрінформ

Фото: Укрінформ

Ідею вдалось втілити завдяки сприянню Посольства України в Королівстві Нідерланди та допомозі місцевої компанії “HTM”.

“Символічно, що маршрут українського трамваю проходить повз будівлю Палацу миру в Гаазі, де розміщуються Міжнародний Суд ООН та Постійна палата третейського суду… Це своєрідне нагадування російському президенту, що відповідальність за вчинені росією правопорушення є невідворотною, а його власним злочинам дасть належну оцінку міжнародна кримінальна юстиція після перемоги України”, – зауважує Надзвичайний і Повноважний посол України в Королівстві Нідерланди Максим Кононенко.

 

 

Читайте також

Німецькі автобуси випустили курсувати вулицями Києва без реєстрації

Будапешт передає Україні 15 автобусів Volvo та Ikarus

Таллінн подарує Житомиру 20 автобусів