Про це повідомило ГО “Пасажири Києва”.
“Ще зранку люди пролазили через паркан і ставали на стінку підземного переходу, а тепер пасажири мають безпечну і зручну зупинку”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, після обстрілу заводу “Артем” зупинку громадського транспорту заблокували. Там декілька днів проводили прибирання та протиаварійні роботи. Увесь цей час тролейбуси №6, №16, №18, №35, автобус №50 та декілька маршруток висаджували пасажирів просто на дорогу.
За словами ГО, Департамент транспорту КМДА мав би одразу організувати тимчасову зупинку в найближчому доступному місці. Однак реакція зʼявилась одразу після розголосу в ЗМІ.
Читайте також:
Тролейбуси на Лукʼянівці висаджують пасажирів просто біля підземного переходу
У Шевченківському районі облаштували безбар’єрний підхід до соціального об’єкта
Російський дрон зруйнував історичну садибу Хрущових на Сумщині