Бібліотеку з колекцією артбуків від AB Games відкрили в Києві

/ Арт /

Міжнародна компанія з розробки ігор AB Games відкрила бібліотеку артбуків AB Library у своїй новій київській студії. Це простір, в якому люди з креативних індустрій можуть знайти натхнення та отримати нові знання про геймдев, улюблені ігри та чарівні світи.

«Ми в AB Games створюємо всі умови для розробки ігрових бестселерів. До нас приходять люди, які люблять грати в ігри, це їх драйвить, їм цікаво працювати один з одним. Нашу флагманську гру Hidden City створює одна із 5 кращих у світі команд, яка знає про жанр HOPA все. Також ми займаємо активну позицію в Україні та створюємо проєкти, спрямовані на розвиток геймдев-індустрії, такі як асоціація Gamedev_ua та AB Library» — коментує Іванна Погребняк, Executive Director AB Games.

Місія AB Library — стати креативним хабом для творців фантастичних світів та ігрової індустрії в цілому. В одному просторі була зібрана ексклюзивна колекція артбуків популярних у світі ігор, фільмів та серіалів, які здатні надихнути на нові ідеї. Також є окремі стенди з книгами та артбуками на тему дизайну та розробки ігор.

У AB Library проводяться презентації артбуків від українських видавництв, лекції, майстер-класи та Live Talks зі спеціалістами сфери геймдеву, дизайнерами та ілюстраторами. Також у бібліотеці записується освітній AB Library Podcast.

Презентація бібліотеки артбуків AB Library
Презентація бібліотеки артбуків AB Library
Презентація бібліотеки артбуків AB Library
Презентація бібліотеки артбуків AB Library
Презентація бібліотеки артбуків AB Library
Презентація бібліотеки артбуків AB Library

Тарас Жуков, PR & Communications Officer в AB Games розповідає: «Антон Большаков, засновник AB Games, дуже любить ігри та вміє створювати ігрові світи. І створення бібліотеки було однією з його мрій. Він прагнув створити місце, де геймдизайнери, художники та сценаристи можуть надихатись та наповнюватись ідеями. Формування ком’юніті, підтримка талантів, натхнення та обмін знаннями — для цього і була створена AB Library».

Антон Большаков, засновник AB Games

В найближчі місяці у бібліотеці заплановані майстер-класи з українською художницею, яка створює контент для Blizzard, презентації нових артбуків та нові випуски подкасту AB Library. А також презентація нового девайсу для художників від компанії Wacom.

Наразі простір працює за індивідуальним запитом за адресою: вул. Паркова дорога, 2, БЦ Summit. У планах компанії відкрити двері бібліотеки у вихідні дні для всіх охочих.

Детальніше