Берлінське видавництво опублікує серію книг про українську архітектуру

Авторитетне берлінське видавництво DOM започаткувало видавничу програму «Історії української архітектури» у відповідь на російську агресію в Україні.

Про це повідомляє урбаністична коаліція Ro3kvit. Як йдеться в пресрелізі, берлінське видавництво DOM спеціалізується на архітектурі та містоплануванні Східної Європи та колишніх радянських республік.

Мета цієї серії – надати українським авторам більше розголосу за межами їхньої батьківщини, розширити знання про історію архітектури та зміцнити суверенітет України.

Серія включатиме повнокольорові ілюстровані видання про архітектуру, містопланування, методи планування та портрети українських архітекторів за минулі 100 років.

У Берліні видають серію книг про українську архітектуру. Фото: Ro3kvit

Книжки будуть опубліковані різними мовами (англійською, українською та німецькою) у рамках серії DOM BASICS.

Програма, присвячена Україні, включатиме щонайменше 12 книг, серед яких англомовні «Архітектурний путівник по Києву» Семена Широчина та «Архітектурний путівник по Харкову» Євгенії Губкіної, німецькомовна «Українські архітектори та архітекторки. Біографії, будівлі та проєкти з 1900 року» Петера Кноха та Бйорна Розена, книжки про типологію масового житла та сільського житла в Україні Катерини Малої та Філіпа Мойзера та інші.

Повний перелік виданих книг можна подивитись за посиланням.

Читайте також:

CRAFT STORY і Ukraїner представляють проєкт СТРІХА про українську народну архітектуру

У Бахмуті українські військові знайшли рідкісний “Кобзар” 1917 року

(Не) втрачена мапа. Місця української сили