Bavovna. Нова колекція ламп від Makhno studio

/ Дизайн /

Bavovna — це нова колекція ламп від Makhno studio, яка символізує незламний дух українців і жагу до перемоги, що руйнує на своєму шляху всі перешкоди, дає сил рухатися далі.

Bavovna – це насамперед історія про брехню, яка оточує нас з 24-го лютого, проте вона нас не тушить, а навпаки – пробуджує емоційний вибух всередині. 

Ця колекція – надзвичайно важливий та особистий проєкт для студії, адже це креативний вибух Сергія та дизайнерів Makhno studio. Це символ незламності команди, яка навіть у надскладних обставинах продовжує працювати, ба більше – створювати нові продукти, які залишаться як пам’ять про війну та про те, що попри всі проблеми, ми завжди маємо плекати у собі прагнення до нових звершень, які змінюють світ навколо.

Лампа BA із нової серії Bavovna. Фото: Makhno studio

Лампа BOOM із нової серії Bavovna. Фото: Makhno studio

Лампа NA із нової серії Bavovna. Фото: Makhno studio

Лампа VOV із нової серії Bavovna. Фото: Makhno studio

Колекція складається з чотирьох ламп – BA, VOV, NA та BOOM. Ця серія показує процес формування полум’я всередині керамічної оболонки, яка нагадує формою бавовняну коробочку. Метафорично це символізує нашу націю і кожного з нас, показує зовнішню і внутрішню силу перемагати. 

Лампа NA із нової серії Bavovna. Фото: Makhno studio

Лампи виконані з кераміки – основного матеріалу Makhno studio. Всередині об’єкти оброблені золотом та міддю, що імітує внутрішній вогонь за секунду до вибуху. Лампи виконані в натуральній кольорах, яка нагадує гамму барв вибухів – від природного білого, який асоціюється з димом, до коричневого – кольору горіння та руйнації.

Bavovna – це символ нашої перемоги

Лампа BOOM із нової серії Bavovna. Фото: Makhno studio

Лампи з колекції Bavovna стануть не лише візуально ефектним елементом інтер’єру, але й згадкою та нагадуванням, що бажання перемоги знищує все на своєму шляху.

Частину коштів з продажу передадуть до Фонду Притули, а саме однойменному проєкту “Бавовна”.

Лампа VOV із нової серії Bavovna. Фото: Makhno studio

Makhno studio – це студія сучасної української архітектури, дизайну інтер’єру та кераміки, яка переосмислює українські традиції, культурні явища та сили природи. Вона була заснована у 2003 році архітектором, керамістом і колекціонером Сергієм Махно. Проєкти студії виграли престижні українські та міжнародні конкурси, наприклад, International Property Awards, Architecture MasterPrize, IDA Awards та Restaurant & Bar Design. 

 

 

Читайте також

Сергей Махно: Позволить себе роскошь не делать ничего

Сергей Махно: Клиент только привык к бетону, а уже надо привыкать к глине

Сергей Махно. Миланский дебют