Басейн на даху та ресторани на березі моря: який матиме вигляд перший готель Hilton в Одесі

/ События /

Мережа Hilton планує відкрити свій перший готель поблизу одеської Аркадії. Він розпочне роботу навесні 2025 року.

Франчайзингову угоду про будівництво підписали з одним із найбільших девелоперів в Одеській області Gefest Group. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Що відомо про майбутній Hilton Odessa? 

Готель на 145 номерів буде розташований у двох будівлях (у Ванному та Приморському провулках). Інтер’єр закладу планують створити у нейтральних відтінках кольору піску і фактурах, які нагадують узбережжя Одеси.

У готелі облаштують два басейни – критий та на даху – із панорамою узбережжя. Майбутнім клієнтам також обіцяють забезпечити прямий доступ до пляжів Одеси.

Проєкт готелю Hilton Odessa
Проєкт готелю Hilton Odessa
Проєкт готелю Hilton Odessa
Проєкт готелю Hilton Odessa

Окрім того, відвідувачі зможуть обирати з-поміж чотирьох ресторанів і барів, два з яких будуть розташовані на березі моря. На одному з поверхів готелю планують облаштувати конференц-зал загальною площею 800 кв. м, включно з банкетним залом, лаунжем на даху й оздоровчим центром із басейном, тренажерним залом, салоном краси тощо.

“Зростання міжнародного інтересу до Одеси та стабільний внутрішній попит роблять Hilton Odessa важливим доповненням до нашої європейської мережі”, – заявив старший віцепрезидент з розвитку Hilton у регіоні ЕМЕА Патрік Фіцгіббон.