balbek bureau запустили онлайн-курс із менеджменту креативних команд

/ Архітектура /

 

Київська архітектурна майстерня balbek bureau запустила курс із керування креативними командами «Як приборкати пінгвіна»

Продукт створений за мотивами років роботи бюро. Лектори онлайн-курсу – топменеджери майстерні: CEO Слава Балбек, СОО Борис Дорогов та CFO Юлія Колесникова.

Спікери курсу: CEO Слава Балбек, СОО Борис Дорогов та CFO Юлія Колесникова

Програма складається з 14 відеолекцій, розбитих на чотири модулі («Бренд і позиціювання», «Операційка», «Фінанси», «Комунікації»). Серед тем, які розглянуть на курсі, – альтернативне управління, створення енвайронменту роботи, фінансовий менеджмент і корпоративна соціальна відповідальність.

«Як приборкати пінгвіна» розрахований на тімлідів, проджект-менеджерів, топів і власників бізнесу, але підійде й тим, хто тільки планує зібрати креативну команду. Креативники зрозуміють та пробачать менеджерам, менеджери наберуться терпіння та повчаться творчого хаосу у креативників. І ті, і інші зможуть підійти до роботи більш системно. 

Для навчання можна обрати один з трьох тарифів: «Пінгвін-шкіпер», «Пінгвін чубатий» та «Пінгвін імператорський», який передбачає індивідуальну консультацію з топменеджерами balbek bureau. Вартість навчання зі знижкою early bird стартує від 13 500 грн.

Частину прибутку бюро скерує на розвиток системи соціальних ініціатив RE:Ukraine System, зокрема роботу команди над пілотним проєктом гідного житла для ВПО RE:Ukraine Housing та онлайн-конструктором для відбудови сільського житла RE:Ukraine Villages.

Навчання розпочнеться 28 серпня, але приєднатися можна й після цієї дати – вебінари зі спікерами для тарифів «Чубатий» та «Імператорський» будуть доступні в записі.

 

 

Читайте також:

balbek bureau реконструювали 140-річний будинок в центрі Києва – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

У Ворзелі почали будівництво модульного містечка за проєктом balbek bureau – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

balbek bureau розробляє проєкт реставрації зруйнованих росією сільських будинків – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ